Gamemax PSU | GS 850G | 850 W | SFX | Full Modular
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 232.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 1.92 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Net weight | 1.53 kg |
| Nimivõimsus | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 346 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | GS 850G |
| Sertifikaat | SFX |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Tüüp | Full Modular |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |







